KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475250
nr 1347 5250
Bror Forssell
(1883-1959), Sverige
Oljemålning, Bror Forsell (1883-1959), Sverige. Landskap. Signerad. Olja på pannå, 44x60 cm
Bror Forssell, svensk målare född i Malmö 1883, död 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:36:54
13/9 15:01:18
Bror Forssell
Läs mer om Bror Forssell